Oregon, transit sistemi ve konteyner kiralama hizmetiyle fuarda yerini aldı

Oregon, transit sistemi ve konteyner kiralama hizmetiyle fuarda yerini aldı

Oregon Teknoloji Hizmetleri A.Ş., Logitrans Transport Lojistik Fuarı’ndaki standında müşterileri ve ziyaretçilerle buluştu.

Oregon Teknoloji Hizmetleri A.Ş., 15-17 Kasım 2017 tarihleri arasında bu yıl 11. düzenlenen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’ndaki standında ve konteyner kiralamaya dair Oregon Konteyner için ayrılan bölümde ziyaretçilerini ağırladı.

Firma yetkilileri, standlarında ağırladığı müşterileriyle biraraya gelirken, aynı zamanda ziyaretçilere sundukları hizmetler hakkında bilgi verdiler.

Oregon Teknoloji Hizmetleri A.Ş., Ortak Transit Rejimi kapsamında hizmet veriyor. Söz konusu rejim, AB üyesi ülkede açılan transit beyannamesinin, verilen teminatın ve tanınan basitleştirmelerin AB’ye üye olmayan ancak Ortak Transit Rejimine taraf olan bir ülkede de geçerli olması ve bu ülkeye girişte ayrıca bir transit beyanında bulunulmasına gerek kalmadan ortak transit işleminin kesintisiz bir şekilde tamamlanması olarak tanımlanıyor.

Ortak Transit Rejimi transit eşyasının işlemlerinin hızlandırılmasını ve basitleştirilmesi sağlıyor, dolayısıyla ticaret erbabının zaman kaybetmesini önleyerek maliyetlerinin düşmesini sağlıyor.

Oregon Teknoloji Hizmetleri A.Ş., ‘Asıl Sorumlu’ olarak, gerek Ortak Transit Sözleşmesi gereği gerek Ulusal Transit Rejimi ile, TR, T1, T2 ve AB Giriş Özet beyanların Transit beyanının sunulmasından rejimin ibra edilmesine kadarki her aşamanın tamamen elektronik ortamda gerçekleştirilmesini sağlıyor.

KONTEYNER KİRALAMA HİZMETİ DE VERİYOR

Oregon’un bir başka faaliyeti de konteyner kiralama hizmeti. Oregon, 80×120 ve 80×100 cm palet standartlarına uygun ve özel olarak üretilmiş 45′ HCPW konteyner kiralayor. Esnek, uzun-kısa dönemli veya proje bazlı konteyner ihtiyaçları için ekipman tedarik ediyor. Ekipmanlar, 40′ DC konteynere göre daha fazla kapasiteye sahip ve standart bir treyler kadar yük taşıyabiliyor.

Kaynak: http://www.lojiyol.com/oregon-transit-sistemi-konteyner-kiralama-hizmetiyle-fuarda-yerini-aldi